Preskočiť na obsah
Milan Biháry

Stavebníctvo

Milan Biháry

Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Obec
Zohor
Od roku
2019
IČO
47 857 625

Milan Biháry

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
900 51 Zohor
Na trhu od
16. decembra 2019
IČO
47 857 625
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Podnikanie v číslach

6
rokov na trhu
2019
rok vzniku
3
položky predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Milan Biháry

Milan Biháry – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Zohor. Podniká od 16. decembra 2019.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania tvorí 3 položky, napríklad dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov, nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t… a informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly.

Základné údaje

Obchodné meno
Milan Biháry
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
47 857 625
Dátum vzniku
16. decembra 2019
Miesto podnikania
900 51 Zohor
Živnostenský register
Okresný úrad Malacky, vložka č. 120-18703
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.35)
Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Milan Biháry zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 3 položky.

  • Dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov

  • Nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t vrátane prípojného vozidla

  • Informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Milan Biháry?

Miesto podnikania je v obci 900 51 Zohor.

Čím sa Milan Biháry zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Ostatné stavebné kompletizačné a dokončovacie práce“ (43.35). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: dokončovacie stavebné práce pri realizácii exteriérov a interiérov; nákladná cestná doprava vykonávaná vozidlami s celkovou hmotnosťou do 3,5 t…; informatívne testovanie, meranie, analýzy a kontroly.

Aké je IČO – Milan Biháry?

IČO je 47 857 625.

Odkedy podniká Milan Biháry?

Podnikanie začalo 16. decembra 2019. Na trhu pôsobí 6 rokov.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Milan Biháry podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese milan-bihary.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.